Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Zralost, moudrost a krása ženy 50+  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 5.–8.10.  
  Vložné: 2900 Kč, důchodkyně mohou požádat o slevu na 2500 Kč  
   

S Ludmilou Chrášťanskou, Květou Kadlecovou a Lenkou Papadakisovou

Cítíte, že jste vstoupily do nové životní etapy? Máte touhu druhou polovinu života žít s vášní, účelem a gracií?
Vytvořily jsme propojení 3 průvodkyň (Ludmily Chrášťanské, Květy Kadlecové a Lenky Papadakisové) a ve 3 dnech vás společně provedeme hlubinami duše, péčí o energii pro naše těla i sdílením v kruhu žen 50+
Ve 2. polovině života jde o to, naučit se vážit si sebe, možná změnit i své hodnoty a priority, upřednostňovat bytí před děláním, naslouchat více zevnitř nežli z venku, pečovat o své tělo (svůj chrám pro duši), a o vztahy s druhými, najít si svou vášeň a smysl.

Ludmila nás provede tématem Iniciace do zralosti

  • Koloběhem života pro větší uvědomění sebe sama
  • Uzdravením minulosti - nechat jít to, co už nepotřebujeme, rituál odpuštění
  • Rituálem přechodu - vědomě vstoupit do nové etapy života, cesta hrdinky
  • Vědomá chůze, tanec Bohyně, meditace
Květa nás naučí energetizující a omlazující cvičení, hormonální jógovou terapii, reflexní terapii, koření a byliny pro krásu ženy.

S Lenkou zažijeme sdílení našich příběhů, podporu sesterství a sílu ženského společenství.

 

  o lektorech    
  PhDr. Ludmila Chrášťanská

Ludmila vede od roku 1994 centrum osobního rozvoje v Nesměni. Má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa, několikrát mu asistovala na workshopech v Brazílii, Itálii a Švýcarsku. Je učitelkou a jako jediná v Čechách mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Má výcvik v sufi soulworku u Mariam Baker, které se říká "porodní bába duší". Cítí se být inspirovaná k vedení rituálů pro mladistvé a pro ženy (rituály přechodu, rituály přijetí ženství, mateřství, menstruace a třetí etapy života). Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.
 
 

Mgr. Květa Kadlecová

Pracuje jako psychoterapeutka a reflexní terapeutka. Je jí 45 let. Zajímá se o celostní přístupy k člověku. "Pokud chceme, aby nám dobře fungovalo tělo, musíme mít klid v duši. Jedno ovlivňuje druhé."
 
 

Lenka Papadakisová

Lenka je vzdělavatelka, cestovatelka a hledačka moudrosti. Inspirátorka vědomé spolupráce, vášnivá "brusička" osobních diamantů. Propojuje poznatky moderní psychologie s prastarou moudrostí přírodních národů. Přináší holistický přístup. Ve svých projektech (Expertis, Moudré podnikání žen, Učíme se příběhy) provází ženy v jejich podnikání, posouvá osobní hranice lídrů a jejich týmů, vytváří podmínky pro vědomou spolupráci, která zapojuje hlavu i srdce a posiluje skupinovou moudrost. Nejčastěji pracuje se skupinami formou učících se a poradních kruhů (way of council), kterou se učila od učitelů Ojai foundation. V při práci s jednotlivci a týmy vychází z poznání Enneagramu, Dynamiky Bohatství.