Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Projekt Život aneb sám sobě koučem  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 24.-26.3.  
  Vložné: 2500 Kč  
   

S Petrem Pražákem.

Máme odvahu snít, jak by mohl vypadat náš ideální život?
Kurz je vhodný pro všechny, kteří by rádi ve svém životě udělali změny. Budeme pracovat s osobními projekty. Podíváme se, co nám brání opustit naší zónu komfortu a začít uskutečňovat naše vize a plány.


  • Naučíme se, jak si stanovovat cíle, aby nás motivovaly a ne frustrovaly.
  • Zjistíme, jak efektivně nejlépe investovat naši mentální energii.
  • Zkusíme si své sny naplánovat tak, aby se proměnily v realitu.
  • Naučíme se, jak koučovat a motivovat sebe i druhé.
V rámci semináře se také zaměříme na naše silné stránky a zdroje pozitivních emocí. Prakticky si vyzkoušíme, jak lze toto naše psychologické bohatství rozvíjet. Prozkoumáme, co pozitivně ovlivňuje naši osobní pohodu a podíváme se, jak psychologie odpovídá na "otázku všech otázek," a to zda a jak lze dosáhnout ve svém životě trvalého pocitu štěstí.
 

  o lektorovi    
  Mgr. Petr Pražák

Oblasti osobního rozvoje se věnuje již více než 20 let, profesionálně koučuje od roku 2005. Absolvoval Fakultu sociáních věd UK (1991), Pražskou psychoterapeutickou fakultu (1997), čtyřletý psychoterapeutický výcvik v gestalt terapii (1999) a dále profesionální koučovací výcvik od Erickson Collage International (2006) a trénink v systemickém přístupu vedený belgickou terapeutkou Riou Verlinden (2014). V letech 2008 až 2010 byl viceprezidentem pobočky Mezinárodní federace koučů v ČR, přednášel koučink na Masarykově universitě v Brně. Pravidelně publikuje na serveru Psychologie.cz .
Osobní stránky lektora www.lifecoaching.cz