Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Příběhy, které stojí za to žít  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 14.–16.4.  
  Vložné: 2500 Kč  
   
S Petrem Kubalou.

Jak můžeš žít příběh, který nikdo nestvořil? Jak krásný život si dokážeš představit? Jak chodí ten, kdo nevěří, že ho nohy unesou? A jak ten, kdo se cítí lehký jako pírko?

Kurz pro lidi, kteří chtějí na(d)hlédnout na svůj život, udělat změnu, prozkoumat nové možnosti své životní cesty.

Dílna zázraků, vzácných okamžiků, pestrých barev a nápaditých obrazů. Tříbení představ, velký úklid mysli, bloky pryč, radost sem, nápady potkáš za rohem.

Zažiješ mix introspekce, koučovacích technik, tříbení a sdílení, prožitků těla a inspirativní tvorby.

Tento kurz je pro všechny, kteří se chtějí více najít, více si odvážit, více tvořit, více uchopit svůj vlastní život. Poznat pasti mysli, stereotypy, které nás ovládají, vytvořit nové obrazy, vize a příběh, který stojí za to žít.

Poznáš myšlenkové programy, bloky tvoření, zjistíš, co nechceš a naučíš se vidět, co chceš. Pokud jsi to zapomněl, naučíš se znovu důvěřovat svým nohám. Uvidíš život z různých úhlů a poznáš kouzelné brýle, které dokážou měnit realitu.

Budeme mluvit, psát, malovat, meditovat, hrát si i pracovat. Popustíme uzdu fantazii, dovolíme si vzlétnout do mraků a vrátit se zpět. Může to přinést smích i pláč, ale na konci bude tvůj příběh, který stojí za to žít.

Jakože mě dlouhodobě fascinují příběhy, jejich tvoření a proměny a jakože mými programy prošly tisíce lidí, garantuji, že po tomto kurzu se tvůj život promění. Ve tvých rukou je, co stvoříš a kam se vydáš. Já garantuji, že se pohneš a tvůj život bude jiný.


Okouzlen jako sen, nahlédneš do sebe,
uvidíš svět, zastavíš čas, po nádechu vyrovnáš kontrast a jas,
vysypeš odpadky ze své hlavy, nalezneš obrazy krásy, ohneš se jak stéblo trávy,
vyskočíš z krabičky ven…

 

  o lektorech    
  Mgr. Petr Kubala

13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. Pomáhá lidem rozkvétat skrze semináře Umělcovy cesty, Urychlovače snů, Příběhů, které stojí za to žít. Vede semináře zážitkové pedagogiky, Je autorem knihy "Nejkrásnější slova pro vaše děti" a dvou pohádkových knih pro děti. Více o jeho pestrém životě najdete na www.tralalamandala.cz