Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Můj vnitřní hlas pravdy - jak mu naslouchat  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 3.-5.2.  
  Vložné: 2500 Kč  
   
  S Blankou Junovou.

Jak se správně rozhodovat a jak následovat své vnitřní vedení? Během víkendu budeme hledat a nalézat odpovědi s využitím metody Human Design a jiných prožitkových metod. Budeme se učit, jak následovat svou energii a jak to uplatnit v každodenním životě. Pokud budete chtít, můžeme se věnovat i vašim reálným životním situacím a pomocí skupinové moudrosti hledat jejich řešení. Pochopíte, proč některým trvá rozhodování dlouho a jiným ne, proč vždy nemůžeme následovat obecné návody a dobře míněné rady druhých. Svou jedinečnou energii dáme do slov, do pohybu, do prostoru, do života tak, aby sloužila nám i ostatním. Ukotvíme ji v každé buňce svého těla.

 

  o lektorech    
  Blanka Junová:

www.cestajedinecnosti.cz
Lektorka, konzultantka a koučka. V oblasti osobního rozvoje pracuji od roku 2000. V poslední době se zaměřuji především na práci se skupinovou moudrostí, systemický přístup, životní rytmy, koučování a konzultace Human designu. Díky těmto metodám objevuji nesmírnou sílu celku, jedinečnou cestu každého z nás, sílu a krásu rozmanitosti života. Mozaika toho, co nejvíce využívám ve své práci:
  • Akreditovaný výcvik pro externí kouče (Koučink centrum Praha) a výcvik "Strenght based Coaching"(In-Dialog, Holandsko)
  • Studium Human designu v České republice, Specializace BG5: Human design zaměřený na využití v pracovním životě (International Human Design School, USA)
  • Techniky prožitkového kariérního poradenství Thomase Dienera (Švýcarsko), přístupy zaměřené na řešení, systemické konstelace a PBSP (Pesso Boyden System Psychomotor)
  • Zkušenosti z práce průvodkyně v Moudrém podnikání žen, Councilu a spontánního tance