Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Centru Nesměň
 
     

 

  Miluji Tě mé Já - Miluj sebe a změníš svět  
  Kde: Nesměň u Českých Budějovic
 
  Kdy: 20.-23.4.  
  Vložné: 4600 Kč  
   
S Tarou Love Perry z Velké Británie.

Taru jsme letos pozvali, protože účastníci jejích workshopů projevovali spokojenost s programem a líbí se nám její ženský jemný přístup. Téma je podobné jako minule, ale Tara vždy učí novým způsobem, takže akce je vhodná jak pro nové účastníky, tak i pro ty, kteří její workshop už zažili.

Tato akce je mocná cesta k sebelásce, objevující, kdo skutečně jsme a přivádějící nás do souladu s tím, co nám nejlépe slouží. Jak se bude naše vědomí rozšiřovat, zvyšovat a prozařovat, objevíme úplně jinou úroveň vztahu se sebou, ostatními a světem jako celku. Naučíme se, jak jednoduchá 7 dílná konverzace se sebou nám v krátkosti pomůže vyléčit rány, vyčistit bloky, závislosti a podmiňování, narušit nefukční vzorce a najít svobodu od dlouhodobých problémů.

Tato práce jde neobyčejně hluboko a je vhodná pro ty, kteří pracují v oblasti léčení, koučování a celostních procesech a také pro ty, co se zajímají o seberealizaci, osobní rozvoj a spiritualitu. Každý, kdo chce opravdu více milovat sám sebe, chce změnit svůj život, a nebo vytvořit změnu ve světě, je velice vítán.

V bezpečném a přijetím naplněném prostoru se budeme moci ponořit do témat, týkajících se vztahů, lásky, uznání a sebehodnoty, práce a duchovního smyslu, důvěry a propojení s vnitřkem. Naučíme se metodu dechu, která změní náš vztah s utrpením na úrovni našeho jádra a pomůže nám osvobodit se od pocitů nedostatku, oddělení a osamělosti.

Lidé zůstávají zaseknuti ve smyčce bolesti, ztráty a bezmocnosti, dokud opravdu nezatouží po tom milovat sami sebe dostatečně. Pak se mohou vrátit sami k sobě a ukončit své utrpení.

Pokud budete připraveni uchopit svou sílu, je tento seminář určen právě pro vás.

Prosím přijďte otevření. Bude to pro vás jedinečný zážitek.

Každý den bude zahrnovat čas, který strávíme v kruhu všichni společně a budeme si vzájemně naslouchat. Také zažijeme oddělené posvátné léčivé kruhy mužů a žen. Budou samostatné meditace a společná práce ve skupinách.
 


  o lektorovi    
Tara Love Perry
Tara Love Perry, někdy nazývána také "duchovní porodní bábou" je přirozeně nadaná intuitivní léčitelka, která pracuje s energií na úrovni mimosmyslových schopností. Ty jí umožňují vidět, slyšet, cítit, komunikovat a vcítit se do různých druhů energií od buněk DNA, jednotlivých duší až po věčného ducha. S více než 13ti letými zkušenostmi s duchovním čtením, chanelingem, a energetickým léčením, jí její promluvy, tréninky, sezení pro jednotlivce a workshopy přivedly do více než devíti zemí na třech kontinentech a spojilo s několika tisíci lidmi, Tara je autorkou nové knihy I love you, Me ~ 7 Steps to Love Yourself & Change The World", ze které jde 50 procent výdělku na charitativní účely, které pomáhají přinést do světa více lásky. Tara přináší inovativní průkopnické techniky k duchovními vnitřními propojení, k tomu, abychom se cítili dobře a osvobodili se. Momentálně žije v Brightonu ve Velké Británii s dvěma syny. Je také ambasadorkou ALALA - registrovanou charitativní organizací pro opuštěné děti a sirotky z důvodu války a přírodních katastrof.