Centrum osobního rozvojePár slov o nadacikontaktPrincipy holotropního dýchánípřihláška na akce v roce 2009zajímavé odkazy
Program kurzů

<< zpět na Program
KURSY v Praze
 
     

 

  Léčení srdce, léčení místa  
  Kde: Praha (místo a přesný čas bude upřesněn.)
 
  Kdy: 2.-3. 9.  
  Vložné: 1900 Kč  
   
Sufijská cvičení pro tělo, srdce a duši s Britou Barakou, Ludmilou Chrášťanskou a Hauke Jelaluddinem.


Náš kosmos je naplněn léčivou energií - a naší úlohou je, se této energii otevírat, přijímat ji a také dávat dál. K tomu existují různorodá cvičení v tradici univerzálního sufismu - v podpoře a doteku, stejně jako v meditaci a tanci, zpěvu, wazífách a Soulworku. Zabýváme se přitom stejně tak našim osobním léčením, léčením našich vnitřních částí, a i léčením míst a oblastí na světě, které léčení potřebují.
 

  o lektorech    
  Baraka von Kügelgen

je zástupkyní léčebného řádu dervišů pro Evropu, gestalt terapeutka, spirituální průvodkyně na sufi cestě, učitelka tanců dávných tradic a soulworku - práce s vnitřními částmi. Žije v Berlíně.


 
 
Jelaluddin Sturm

je gestaltterapeut a grafik, vede taneční semináře se soulworkem, semináře pro muže, doprovází na sufi cestě, vede sufijský pěvecký sbor, učí tance dávných tradic, sborový zpěv, pracuje se zvuky. Žije v Berlíně, kde vede rodinné a vztahové terapie.


 
 

PhDr. Ludmila Chrášťanská

Ludmila vede od roku 1994 centrum osobního rozvoje v Nesměni. Má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa, několikrát mu asistovala na workshopech v Brazílii, Itálii a Švýcarsku. Je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Má výcvik v sufi soulworku u Mariam Baker, které se říká "porodní bába duší". Cítí se být inspirovaná k vedení rituálů pro mladistvé a pro ženy. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest, sebepoznávání a vnitřní práce. Poslední roky si užívá babičkovské role.